newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

reklama 6 v magazínu pro ženy

MATNÉ RTY JSOU ZPĚT! NA VÝBĚR JSOU MATNÉ BALZÁMY, LESKY I RTĚNKY

 
MATNÉ RTY JSOU ZPĚT! NA VÝBĚR JSOU MATNÉ BALZÁMY, LESKY I RTĚNKY

V čem spočívá kouzlo matných rtů? Proč jsou efektivní ženskou zbraní? Dosažení svého cíle lze učinit prostřednictvím matné rtěnky, ale také pomůže balzám. Aktuálním trendem jsou matné lesky. Na jaké bázi fungují?

 

Smyslnost ženských rtů podléhá rovněž módním trendům. Nalíčené rty dodají ženě na sebevědomí a atraktivitě. Jsou jednou z účinných zbraní, jak zaujmout i pozornost mužského protějšku. Matné rty mají zaručený efekt, neboť vytvářejí mnohem více sofistikovaný dojem. Na výběr se nabízí hned tři varianty, tj. rtěnka, balzám či právě aktuální hit matný lesk.

MATNÁ RTĚNKA ANEB KOSMETICKÝ DRŽÁK

Kvalitní matná rtěnka v sobě ukrývá pečující látky, pigmenty a vosky. Rozhodně rty nevysušuje. Od klasické rtěnky se odlišuje podstatným faktem, neboť obsahuje částice pudru, které absorbují olej a jsou garancí matného vzhledu. Výhodou je, že rovněž poměrně dlouho vydrží, neboť pudrové částice vyplňují jemné kontury v pokožce rtů. Další předností je, že matná rtěnka má krémovou konzistenci, lépe tak odolává případnému rozmazání. Zkrátka matný typ rtěnky není ani třeba během dne často přeličovat. Pokud si však na rtěnku netroufáte, pak se nabízí alternativa v podobě matného lesku.

V ČEM TKVÍ KOUZLO MATNÉHO LESKU?

Pokud zvolíte i v tomto případě kvalitní produkt, ještě lepší variantou je výběr kosmetiky, která neobsahuje žádné živočišné složky či složky živočišného původu, je bez parabenů apod. Kvalitní matný lesk vydrží velmi dlouho, dokonce můžete bez obav políbit svůj protějšek, aniž by dotyčná osoba měla otisk. Rty díky matnému lesku působí stylově, elegantně, čistě, upraveně.

Předností matného lesku je snadná a rychlá aplikace, kdy není zapotřebí kontura. Typický je rovněž speciální aplikátor, díky kterému je vše jednodušší a stačí mnohdy pouhý jeden nátěr. A pokud i přesto hledáte ještě něco jiného a zároveň chcete mít matné rty, vyzkoušejte balzám.

PŮVAB BALZÁMU S MATNÝM EFEKTEM

Na trhu jsou balzámy, které obsahují matnou formuli. Ta vyplní rty. Na výběr se nabízí také produkty, tj. balzám s ultra matným efektem, jenž je obohacený nejen o práškovou strukturu, ale také v sobě ukrývá výživné oleje. Tato varianta je vhodná pro ty dámy, které chtějí matné rty, ale zároveň preferují přirozené neboli nude líčení.

 

 

2019.06.13 | Kateřina Lulková | přečteno: 3849x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: matné rty lesk na rty rtěnka

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Je mateřská jiný svět?

Kdo z nás by neslyšel, že žena na mateřské ztrácí svůj intelekt, bystrost a nadhled? Světem koluje na toto téma ...
 
celý článek | Ing. Šárka Spáčilová | 2014.05.17 | přečteno: 14799x

Podívej se na ni, jak se dobře vdala

  Tak tuhle větu jsem od dětství slýchala poměrně často, při všech rodinných setkáních, oslavách, návštěvách...
 
celý článek | Andrea Tomanová | 2014.10.14 | přečteno: 14022x

Fascinující odhalení, že vám někdo lže, podle bývalých agentů CIA

Ačkoli vycházíme ze zkušeností agentů CIA, způsob komunikace a lživá prohlášení rozhodně nejsou jen problémem mezinárodn...
 
celý článek | Jana Brandtlová | 2021.09.12 | přečteno: 1545x

Kdo jsem já a kdo jsi Ty?

Je to jednoduché. Stačí si najít chvilku pro sebe a zamyslet se, kolik různých rolí ve svém životě máme. A pochválit ...
 
celý článek | Beáta Matyášová | 2013.03.12 | přečteno: 14403x
 

Portál pro ženy