newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

reklama 6 v magazínu pro ženy

Soutěž: Cítit svěže se můžete díky správné intimní hygieně i v kritických situacích

 
Soutěž: Cítit svěže se můžete díky správné intimní hygieně i v kritických situacích

Soutěž již byla ukončena. Děkujeme za účast a gratulujeme výhercům!

 

Pálení, svědění, začervenání, podráždění. Všichni jsme to zažili. A nemusí jít pouze o důsledek zánětů intimních partií u žen. Stačí se zpotit a zchladnout a zapařenina je na světě. Používání vhodných přípravků Medic Progress je jedním z řešení, které může předcházet problémům a dopomoci i k lepšímu pocitu.

Správná hygiena intimních partií spolu s používáním přípravků ProIntim mycí gelProIntim krém pro intimní partie napomáhají ke zvýšení odolnosti intimních partií proti zánětům a kvasinkovým infekcím a obnovují přirozenou pH rovnováhu. Oba produkty obsahují klinicky testovanou a speciálně vyvinutou látku BioEcolii®, která nejenže vhodně hydratuje intimní partie, zvláčňuje a zanechává sametově jemnou pokožku, ale jako pre-biotikum zároveň napomáhá obnově přirozené mikroflóry kůže nejen v intimních partiích. Napomáhá omezovat nežádoucí mikroby a odstraňuje nepříjemné pocity, ale i pachy při každodenních aktivitách, sportu a při pocení.

ProIntim mycí gel

Představuje jemný a pečující pěnivý gel pro mytí intimních partií s příjemnou svěží a dermálně šetrnou vůní. Obsahuje účinnou látku BioEcolii®, která napomáhá udržení vaginální mikroflóry a optimálního pH intimních partií. Spolu s ostatními složkami zajišťuje antimikrobiální účinek. Nezpůsobuje následné podráždění a omezuje svědění, podporuje také prevenci recidiv zánětů a kvasinkových infekcí v intimních partiích. Přípravek je vhodný nejen jako prevence gynekologických problémů, ale také při delších cestách mimo domov, v tělocvičnách, bazénech, soláriích nebo během menstruace.

ProIntim krém pro intimní partie

Jedná se o krém určený jak pro muže, tak pro ženy pro regenerační péči a zklidnění pokožky nejen intimních partií. Obsahuje BioEcolii®, která napomáhá udržení přirozené mikroflóry a zklidnění pokožky po podráždění, mimo to i kyselinu mléčnou a rychle se vstřebávající oleje, například makadamský olej, a jemnou šetrnou vůni. Všechny složky dohromady zajišťují antimikrobiální účinek. Účinné látky napomáhají ke zvýšení odolnosti pokožky intimních partií. Přípravek je vhodný k použití po holení, depilaci, koupání, při pocení nebo při jiném podráždění.

 

Odpovězte na naši soutěžní otázku a vyhrajte balíček péče o intimní partie ProIntim.

Soutěžní otázka:

ProIntim krém pro intimní partie je určen..

a) pro muže

b) pro ženy

c) pro ženy i muže

 

Své odpovědi zasílejte na adresu soutez@portalprozeny.cz a do předmětu zprávy uveďte "prointim". Soutěž trvá do 3.4.2016, následně budou vylosováni 3 výherci balíčku produktů ProIntim.


 

2016.03.21 | Admin | přečteno: 16196x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: soutěž intimní hygiena intimní mycí gel ProIntim

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Televize s rozlišením 4K - vyplatí se nebo je to ztráta peněz?

Televize disponující ultravysokým rozlišením se na našem trhu objevují již pár let. Možná je znáte pod termínem 4K telev...
 
celý článek | Admin | 2019.08.09 | přečteno: 4924x

Perfect Pasta - těstoviny 21. století

Jste vyznavači zdravého životního stylu, chcete zhubnout nebo zrovna praktikujete jarní očistnou kúru? A už jste ochu...
 
celý článek | Kateřina Pořízová | 2015.03.11 | přečteno: 16179x

Listopad očima pranostik

Listopad, i poslední list ze stromu spad... nebo to snad pranostiky vidí jinak? ...
 
celý článek | Katka Mikulášková | 2016.11.02 | přečteno: 16220x

Okurková

  Máme doma okurkovou sezónu… ...
 
celý článek | Andrea Tomanová | 2014.04.10 | přečteno: 17752x
 

Portál pro ženy