newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

reklama 6 v magazínu pro ženy

Jak si správně vybrat spodní prádlo?

 
Jak si správně vybrat spodní prádlo?

Spodní prádlo někdy vypadá jako skutečná věda. Je jedno jestli jste žena nebo muž, zorientovat se na trhu tohoto zcela běžného zboží je opravdovým oříškem pro všechny. Pro vás však už dál být nemusí! Existují různé druhy spodního prádla stejně jako jsou různé typy postav jejich majitelů. Už dávno minuly časy, kdy nám maminka koupila tuny spodního prádla, které nám dokonale sedělo. Pojďme si, milé dámy, říci co vašemu tělu dokonale sedne. Povánoční výprodej je tady!

 

Postava - jablko (oblé bříško, štíhlé nohy)

Pokud jste majitelkou takového typu postavy, s naším výběrem spodního prádla nemůžete minout. Kupte si kalhotky s vysokým pasem. Pokud máte podbřišek nebo se ho snažíte úmyslně zamaskovat, toto je to správné spodní prádélko. Nemusíte se soustředit na drahé kousky, krásné krajkové či obyčejné bavlněné kalhotky tohoto typu seženete velmi často ve výprodeji a těch bude na nový rok opravdu hodně. A pokud byste si chtěli zlepšit náladu hned ráno, tak si vyberte veselé kalhotky z eshopu dedoles.cz. Motivů je na tomto eshopu nepočítaně a určitě si vyberete.

Postava - hruška (širší boky, útlý vrch)

Pokud vlastníte tento tvar postavy, spodní prádlo se vám bude vybírat stejně snadno jako všem ostatním dámám. Je vaše přednost oblejší zadeček? Zkuste to krajkovými tangy nebo francouzským střihem! Tyto druhy spodních kalhotek jsou ve výprodeji vždy a ve velmi výhodných cenách, stačí si jen zvolit barvu a můžete začít svádět. Pokud nevíte jakou barvu zvolit, stavte na barevné nebo veselé kalhotky. Veselé kalhotky s motivem heřmánku, srdíček nebo plameňáků? Nebo veselé tančící avokáda? Nezáleží na tom, jakou máte postavu, ráno můžete mít veselejší za každých okolností.

Postava - přesýpací hodiny (symetrické křivky)

Máte postavu, kterou vám jistě závidí nejedna žena. Pokud máte i pár kilo navíc, můžete si dovolit v podstatě cokoliv. Jakékoliv spodní prádlo. Kalhotky s vysokým pasem, krajkové, bavlněné, veselé kalhotky, můžete zkusit také trenýrkový střih .. A povánoční výprodej? Jelikož je tak široký výběr střihů, barev, materiálů, vůbec se nemusíte bát, že byste si nevybrali.

Podprsenky

Vybrat si správnou podprsenku je ještě méně jednoduché jak si vybrat vhodné kalhotky. Různorodost našich prsou je vysoká. Máte někdy problém koupit své číslo v rozumné ceně? Co si s tím počít?

Zvolte si správný střih. To je základ. Byly vám naděleno větší prsa? Určitě zkuste pevnější střed a střih bralette. Prsa vám to krásné vyformuje, přiblíží k sobě a tak se můžete pyšnit dokonalým a plným výstřihem. Jste majitelku menších prsou? Nezoufejte, vaše možnosti jsou ještě větší. Můžete nosit podprsenky s tenkým spojením, hrubším, krajkové ... Jakékoliv. Stačí si vybrat vašemu srdci blízký střih a mít svou velikost. Spodní prádlo není žádná věda, pokud víte jak na to.

Jak zjistit svou správnou velikost? Na internetu je možné dohledat různé kalkulačky. Změřte si obvod přes prsa a pod prsy. Pod prsy zjistíte vhodný obvod, přes prsa vám náležící košík, např. 75A. Je to opravdu velmi jednoduché. Pokud se však rozhodnete vyrazit do obchodů se spodním prádlem, určitě vám ochotně poradí prodavačka. V případě eshopu také není problém, protože každý dobrý eshop má tabulku velikostí. A když už víme svou velikost, velmi rychle na sebe najdeme podprsenku. Každá žena si může být sama svou nejlepší tzv. brafitterkou.

Využijte povánoční výprodej a zásobte se spodním prádlem. Buďte sexy, ať jste jakékoliv a milujte se takové, jaké jste.

 

 

2019.12.30 | Lea Kubová | přečteno: 2380x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: spodní prádlo výprodej jak vybrat rady

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Plesové šaty za hubičku

  Sezóna promocí a svateb je v plném proudu, s tím přichází na řadu jedna z nejdůležitějších ...
 
celý článek | Kateřina Pořízová | 2015.06.25 | přečteno: 15053x

Sůl nad zlato

Že sůl je nad zlato víme nejenom díky slavné pohádce. Příprava pokrmů se bez ní prostě neobejde. Ale věděly jste také, ž...
 
celý článek | Jana Brandtlová | 2021.03.26 | přečteno: 701x

Hvězdička pod vánoční stromek

Přemýšlíte, co dát dětem k Vánoců? Hraček mají plný pokojíček a vy byste raději pořídili něco, z čeho budou mít radost d...
 
celý článek | Admin | 2017.11.17 | přečteno: 5822x

Suchý konce: Bonboniéra nejen dámských životů

Čas běží. Mnohdy nám život nabízí zdánlivě bezvýznamné okamžiky, které se zítra už nevrátí, možná je zapomeneme, možná s...
 
celý článek | Renata Petříčková | 2017.10.19 | přečteno: 5086x
 

Portál pro ženy