newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

reklama 6 v magazínu pro ženy

Houpačka nebo lehátko na zahradu? Pořiďte si zahradní houpačku 2v1 a užijte si odpočinek na maximum

 
Houpačka nebo lehátko na zahradu? Pořiďte si zahradní houpačku 2v1 a užijte si odpočinek na maximum

Konečně je tady období, kdy na své zahradě nebo terase můžete trávit daleko více času. Teplé dny přímo lákají k odpočinku venku na čerstvém vzduchu. Kam se posadit, aby to bylo maximálně příjemné? Oblíbenou volbou je zahradní houpačka. Pohodlné posezení a jemné houpání pomáhá ještě lépe se uvolnit. A když zvolíte zahradní houpačku 2v1, která se dá jednoduše rozložit na houpací lehátko, povýšíte svůj odpočinek na další úroveň.

 

Houpačka a lehátko v jednom

Zahradní houpačka je nábytkem, který zahradě i terase opravdu sluší. A jistě najde velké uplatnění, vždyť houpání mají rádi všichni napříč generacemi. Pohodlně se posadit, jemně se pohupovat se sklenkou něčeho dobrého v ruce a jen tak si užívat volný čas, také vás taková představa láká? Raději byste si lehli na lehátko a na chvíli si zdřímli na čerstvém vzduchu? Nebo se vám na zahradní párty sejde hodně dětí a rádi byste, aby se místo požďuchování a dohadů u zahradní houpačky pohoupaly všechny najednou? Všechny tyto požadavky splní zahradní houpačka 2v1 od firmy Tomido.

Moderní design a odolné materiály v hlavní roli

Proč by vás měla zajímat zrovna tato houpačka? Moderní design, kvalitní materiály a více funkcí v jednom, to jsou její hlavní výhody. Ze zahradní houpačky se dá jednoduše změnit na lehátko s možností sezení z obou stran. S velkorysými rozměry a nosností až 300 kg poskytne dost prostoru pro vaši rodinu nebo přátele. Bezpečnost a stabilitu zajistí robustní ocelová konstrukce odolná proti klimatickým vlivům a gumové patky proti nechtěnému pohybu. Podsedák je vyroben z pevného síťovaného materiálu, který je velmi odolný proti opotřebení a protržení. Velkým plusem je také to, že houpačka není náročná na údržbu, potah včetně stříšky je odnímatelný a pratelný. Pohodlné posezení i poležení zajistí měkké matrace a polštáře, na kterých se vám bude báječně odpočívat.

Proč se vyplatí zahradní houpačka 2v1 od firmy Tomido jsme si řekli. Tak zbývá jediné, popřát vám krásné léto, během kterého si užijete spoustu odpočinku. Už se také vidíte na své nové zahradní houpačce a lehátku v jednom?

 

2023.05.20 | Martina Limbergová | přečteno: 29810x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: zahrada dům bydlení zahradní houpačka 2v1 tomido

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Kurz tetování obočí, aneb jak zvýšit prestiž salonu a získat nové zákaznice

Přemýšlíte, jak získat pro váš kosmetický salon více zákaznic? Absolvujte kurz tetování obočí a pozvedněte svů...
 
celý článek | Lea Kubová | 2021.03.09 | přečteno: 29783x

Pouštíme máminu sukni aneb svět je skvělé místo...

  ŠKOLA...mateřská, základní, střední... rodiče čím dál nechápavější...děti čím dál dospělejší... Při pohled...
 
celý článek | Andrea Sýkorová | 2014.10.10 | přečteno: 29707x

Radka (34): Nevím si rady se synem, chytil se špatné party

Mému synovi je teprve 12 let, ale puberta s ním už pořádně cloumá. Jsem na něj sama, jeho otec se o něj nikdy nezajímal....
 
celý článek | Jana Brandtlová | 2020.12.30 | přečteno: 29814x

Zasněžený koláč s rybízem

Také vás jarní počasí láká ven? Nechce se vám tvrdnout doma, vlastně ani trávit tolik času u sporáku, natož se zdržov...
 
celý článek | Kateřina Pořízová | 2016.03.18 | přečteno: 29896x
 

Portál pro ženy