newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

reklama 6 v magazínu pro ženy

Soutěž o PanzerGlass Spray Twice A Day - antibakteriální čistič mobilních telefonů

 
Soutěž o PanzerGlass Spray Twice A Day - antibakteriální čistič mobilních telefonů

Soutěž už skončila. Výherkyní se stala paní Tereza V., gratulujeme!

 

PanzerGlass, dánský start-up, který nabízí špičkovou ochranu pro displeje mobilních zařízení, uvedl na trh nový revoluční produkt. Antibakteriální sprej pro všechna mobilní zařízení byl vyvinut ve spolupráci s Dánským technologickým institutem a je nyní k dispozici na alza.cz, mall.cz a dalších významných českých e-shopech.

Mobilní telefony často používáme v blízkosti očí, nosu i úst, tedy klíčových míst pro přenos infekcí, včetně koronavirů. SPRAY Twice a Day úspěšně zabije 99,999% bakterií a 4 nejčastější infekce získané při pobytu v nemocnici. Je bez parfémů, amoniaku, toxických látek a parabenů a neobsahuje žádný alkohol, aby nedošlo k opotřebení oleofobního povlaku na displeji zařízení.

SPRAY Twice A Day je řešením pro čištění všech typů technologických obrazovek, jako jsou ty na mobilních telefonech či tabletech. Sprej je vyroben na vodní bázi a obsahuje pouze aktivní složky běžně používané v hygienických a kosmetických výrobcích. Účinné látky lze získat z udržitelných zdrojů přírodního původu. Bakterie a nečistoty/mastnota se z povrchu obrazovky nejlépe odstraní nanesením čisticího roztoku a vyleštěním hadříkem PanzerGlass ™ z mikrovláken“, říká Jeanette Schjøth-Eskesen, specialistka Dánského technologického institutu.

Michael Brønd, ředitel globálního marketingu ve společnosti PanzerGlass, dodal:

„Jsme nadšeni touto bezprecedentní spoluprací s Dánským technologickým institutem a věříme, že jsme společně vytvořili produkt, který současný trh skutečně postrádal. Lidé stále více dbají na hygienu a jelikož s našimi mobilními zařízeními trávíme spoustu času, zdá se být přirozené věnovat pozornost i jejich hygieně. “

Revoluční SPRAY Twice a Day je schválen podle ISO EN 1276 - Evropský přístup k porovnání antibakteriálního účinku v čisticích roztocích. Lahvičky jsou celé vyrobeny z recyklovatelného PETG materiálu a jsou dodávány ve 3 velikostech (8, 30 a 100 ml) vhodných do kabelky i na kancelářský stůl. Všechny, včetně módní náhrdelníkové verze k doplňování, jsou nyní k dispozici v e-shopech Datart.cz, CZC.cz, Mall.cz, Alza.cz a mp.cz. Ceny se pohybují v rozmezí od 249 do 599 Kč, v závislosti na zvolené variantě.

Pro více informací o PanzerGlass a jejich produktech navštivte www.panzerglass.com.

 

Soutěž o 30 ml balení SPRAY Twice a Day

Soutěžní otázka:

Je součástí balení utěrka na vyleštění displeje?

a) Ano

b) Ne

 

Nápovědu najdete zde.

 

Své odpovědi posílejte e-mailem na adresu soutez@portalprozeny.cz a to nejpozději do čtvrtka 18.6.2020. Do předmětu zprávy napište "Panzer". Přejeme hodně štěstí!

 

 

2020.06.05 | Admin | přečteno: 3135x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: soutěž mobil antibakteriální čistič Panzerglass

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Pampeliškový med - ten musíte mít!

Dlouhá léta se mu říká med, ale pravým medem ve skutečnosti není. Pampeliškový sirup, jak by se měl správně nazývat, je ...
 
celý článek | Kateřina Pořízová | 2015.05.11 | přečteno: 16825x

Pozvánka do vznešené Anglie, Pes Jejího Veličenstva

Corgi, malý veselý a mimořádně inteligentní pes. Také se mu říká „liščí“. Víte, že právě tihle krasavci t...
 
celý článek | Renata Petříčková | 2017.05.16 | přečteno: 13375x

Co s bylinkami po sezoně?

Správně by otázka měla znít, co a s kterými bylinkami po sezoně? Dosud jste je asi měly na zahrádce či v květináčíc...
 
celý článek | Jana Brandtlová | 2020.10.30 | přečteno: 1962x

Moderní kuchyně na míru? 4 + 1 důvodů, proč do ní investovat

Chystáte se na renovaci staré kuchyně nebo plánujete její vybavení ve své novostavbě? Pak určitě nezapomeňte věnovat dos...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2020.04.21 | přečteno: 2718x
 

Portál pro ženy