newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

reklama 6 v magazínu pro ženy

Vánoční soutěž o poukaz na nákup originálních mechových obrazů a dřevěných dekorací

 
Vánoční soutěž o poukaz na nákup originálních mechových obrazů a dřevěných dekorací

Soutěž už skončila. Děkujeme za účast a gratulujeme výhercům Haně V., Veronice J. a Jiřímu K!

 

Chcete si svůj domov vyzdobit originální dekorací? Nebo hledáte dárek pro své blízké, který se jim zaručeně bude líbit? Pak si prohlédněte nabídku dřevěných dárků a mechových obrazů na stránkách gabrielaart.cz. Nyní můžete vyhrát poukaz na nákup v hodnotě 600 Kč, se kterým bude nakupování ještě větší radost.

Mechová dekorace oživí každý prostor

Mechové obrazy si získávají čím dál větší popularitu. A při pohledu na ně je hned jasné, proč tomu tak je. Jsou originální dekorací, která je pokaždé trochu jiná. Vždy ale působí svěže a příjemně. Přináší do interiéru kousek přírody a navozují pocit pohody. Zároveň nevyžadují prakticky žádnou péči a vydrží stejně krásné celá léta. Jak jednoduše se o ně starat, si přečtěte v článku Mechové obrazy. Vybírat můžete z větších obrazů, které budou dominantou třeba obývacího pokoje, i z menších obrázků do jakéhokoliv prostoru vašeho interiéru. Krásně oživujícím a originálním prvkem jsou i mechové hodiny.

Dřevěné vyřezávané dekorace

Není-li mechový obraz tím pravým, pak si prohlédněte dřevěné vyřezávané obrazy. Unikátním doplňkem bude třeba vyřezávaný strom života, který přitáhne pozornost, ale zároveň působí jemně a vzdušně. Jako designová lampa s intimním osvětlením pak poslouží vyřezávaný LED obraz. A i v této kategorii najdete nástěnné hodiny, třeba s motivem novomanželů, které jsou perfektním dárkem ke svatbě.

Originální dárky pro každou příležitost

Hledáte něco zajímavého, co by udělalo radost někomu k narozeninám, k Vánocům, k výročí nebo ke svatbě? V e-shopu gabrielaart.cz najdete menší i hodnotnější dárky, které jistě potěší. Kromě zmiňovaných obrazů a hodin jsou to například krásné vyřezávané dárkové krabice na víno nebo obálky na peníze, dárkové krabičky i dřevěné zápisníky. Na vše si navíc můžete nechat vygravírovat text podle svého přání. Díky tomu bude váš dárek opravdu originální a maximálně osobní.

Vyhrajte poukaz na nákup

Pro tři soutěžící máme poukaz v hodnotě 600 Kč na nákup v e-shopu gabrielaart.cz. Jak jej můžete vyhrát? Stačí zaslat správnou odpověď a mít štěstí při losování.

Soutěžní otázka:

Vyrábí se mechové obrazy ze skutečného přírodního mechu?

Nápovědu najdete tady.

Svou odpověď pošlete nejpozději do pátku 23.12. 2022 na e-mail soutez@portalprozeny.cz a do předmětu zprávy napište „mech“. Vylosované výherce kontaktujeme odpovědí na jejich e-mail. Přejeme hodně štěstí!

 

2022.12.10 | Martina Limbergová | přečteno: 1415x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: soutěž dárkový poukaz mechové obrazy dřevěné dárky

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Pracujete v práci?

Událost z dnešního rána v práci mě donutila k zamyšlení. Přišla za mnou kolegyně a ptala se mě na dosti osobní věc a ...
 
celý článek | Meridene | 2014.08.31 | přečteno: 16572x

Seriál o grilování: 3. díl – Grily na dřevěné uhlí jsou nesmrtelnou klasikou

Co se vám vybaví, když se řekne letní grilovačka? Nejspíš žhnoucí oheň a vůně grilovaných lahůdek mísící se s ko...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2016.05.05 | přečteno: 15330x

Užijte si Vánoce na sněhu s celou rodinou

Jsou vaším velkým přáním bílé Vánoce? Nevěříte, že se dočkáte? A přemýšleli jste někdy nad tím, jaké by to bylo stráv...
 
celý článek | Kateřina Pořízová | 2014.12.12 | přečteno: 15150x

Kult družiček

Když jsem se poprvé zmínila, že toužím mít družičky na svatbě, dívali se na mě jako na blázna. Ale proč ne? Vždyť nem...
 
celý článek | Zuzana Ditzelová | 2014.03.30 | přečteno: 15965x
 

Portál pro ženy