newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

reklama 6 v magazínu pro ženy

Rodinná farma LUKA spouští e-shop pro rakytníkové speciality: Zdravyrakytnik.cz

 
Rodinná farma LUKA spouští e-shop pro rakytníkové speciality: Zdravyrakytnik.cz

Není úplně běžné, aby si výrobce sám pěstoval plodiny pro svůj sortiment. Rodinná farma Luka z Vysočiny to tak dělá. Má proto nad kvalitou a kondicí rakytníku dokonalou kontrolu. Nyní jsou dobroty z tohoto superovoce dostupné také mnohem širšímu množství zákazníků prostřednictvím internetového obchodu zdravyrakytnik.cz. Spuštěn byl v dubnu.

 

Zákazníkům nabízí dokonalý rakytníkový zážitek

Internetový obchod zdravyrakytnik.cz je sestavený tak, aby návštěvníka navedl co nejrychleji k produktům a dal mu tipy, jak své oblíbené lahůdky využívat i méně tradiční cestou. „V každé produktové kartě najdete seznam zajímavostí, díky nimž vám naše rakytníkové produkty zpestří všední i sváteční dny, stolování i nápoje,“ uvádí Ing. Alena Nováková, předsedkyně představenstva farmy LUKA, a.s.

Do světa rakytníku vás zavede atraktivní a přehledný design. Proniknete do detailů jeho pěstování
a využití. Objevíte vzrušující svět zdraví prospěšných látek, díky nimž se plody tohoto vytrvalého keře právem řadí mezi superpotraviny.

 

 

Samozřejmostí jsou informace o tom, jak produkty vznikají. „Přáli jsme si na e-shopu vystupovat vůči veřejnosti otevřeně. Informací kolem nás je mnoho. Ne vždy jsou interpretovány ve správných souvislostech. To však není náš případ, cílíme na nejlepší možnou kvalitu, v níž hraje prim maximální obsah rakytníku. Naši odběratelé z Vysočiny to vědí, ale rádi bychom tuto informaci dostali také mezi všechny fandy tohoto oranžového ovoce,“ upřesňuje Ing. Alena Nováková. LUKA patří k farmám s nejdelší tradicí pěstování rakytníku u nás. Příběh, jak se tato plodina ocitla na Vysočině, na e-shopu zdravyrakytnik.cz také naleznete.

Web je responzivní. Rychle a precizně funguje na mobilních telefonech a dalších chytrých zařízeních. Tím šetří čas. Rakytníková inspirace je dostupná prakticky kdekoli. Nákup je jednoduchý. Zákazník se nemusí registrovat.

 

Vizuály, které nás vrací ke kráse přírody

Při přípravě e-shopu se design a barevné zpracování odvíjelo především od loga. To pomocí tří barev – oranžové, zelené a hnědé – znázorňuje všechny tváře rakytníku. Je to odolný keř s hladkou kůrou, úzkými listy a zářivými peckovičkami. Všechny tyto části jsou v praxi využitelné pro lidské zdraví. Dokládá to například sypaný čaj, který je směsí sušených plodů, peciček, lístků i drobných kousků větévek. „Byli bychom rádi, aby zákazníka návštěva e-shopu dobře naladila už při prvním pohledu. Aby se sem rád vracel pro produkty, informace, ale také pro pohodu, kterou jsme mu tímto prostřednictvím chtěli nabídnout,“ dodává Ing. Alena Nováková.

 

Také bezové osvěžení

Internetový obchod potěší také milovníky bezového sirupu. „Bezový sirup už patří mezi naše stálice, získal si velkou oblibu, je to tradiční základ nápojů v letním období. Květy sbíráme na našich pozemcích, máme tedy jistotu, že jsou čerstvé, nejsou chemicky ošetřené a během macerování uvolní maximum ze svého aroma a chuti. Náš sirup je voňavý a osvěžující. Je ideální pro limonády,“ doplňuje Ing. Alena Nováková.

Bezpečná doprava

Produkty, které zájemci zakoupí na e-shopu zdravyrakytnik.cz, jsou baleny ve skle, materiálu, který je dobře recyklovatelný a nezatěžuje přírodu. Je třeba jej převážet opatrně, a s ohledem na to si farma za dopravce zvolila společnost TOP TRANS, s níž má letité a výborné zkušenosti. Při objednávkách nad 1200 Kč zákazníci automaticky získávají dopravu zdarma.

 

 

 

2021.05.14 | Nina Albertová | přečteno: 2730x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: zdraví nákupy rakytník e-shop doporučení

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Moderní kuchyně na míru? 4 + 1 důvodů, proč do ní investovat

Chystáte se na renovaci staré kuchyně nebo plánujete její vybavení ve své novostavbě? Pak určitě nezapomeňte věnovat dos...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2020.04.21 | přečteno: 4598x

Voda - elixír života a co jste o ní možná nevěděli

Voda, v tomto krátkém slově se ukrývá nejbohatší a nejdůležitější složka všech živých organismů. Mnozí ví, že voda pokrý...
 
celý článek | Jana Brandtlová | 2022.12.18 | přečteno: 108x

Nezapomeňte si do kuchyně pořídit kvalitní a elegantní náčiní

Kuchyně je nejvyužívanější místností každé domácnosti, kde trávíme desítky minut denně. Jestli chcete, aby se vám v&n...
 
celý článek | Admin | 2016.04.01 | přečteno: 15179x

Jednáme tak, jak nejlépe dovedeme

  Se synem si často čteme Pohádky o dopravních značkách. Každá má ve svém světě nějaký význam, ať je to jedn...
 
celý článek | Beáta Matyášová | 2013.04.27 | přečteno: 16396x
 

Portál pro ženy