3 způsoby, jak si najít chlapa na celý život

 
3 způsoby, jak si najít chlapa na celý život

Pokud se vám zdá, že jste ta poslední ženská na světě, která ještě nemá doma chlapa, nezoufejte. Nejste ani zdaleka jediná, právě naopak.

 

 

Kvalitních potenciálních partnerů je málo, ale existují. Je jedno, jestli jste čerstvá dvacítka, táhne vám na čtyřicet, nebo byste ráda trávila podzim života s novou mužskou oporou po svém boku. Vždy můžete uspět. Stačí jen vědět, kde hledat.

 

Najděte si chlapa v práci

Říká se, že vztahy pěstované na jednom pracovišti jsou automaticky odsouzené k zániku. Něco na tom možná bude, ale rozhodně to neplatí vždy a všude. Pokud máte vyhlídnutého nějakého fešáka, který by stál za hřích, nemilosrdně zaútočte.

Samozřejmě je ideální, když se jedná o kolegu, jenž má stejnou či alespoň obdobnou pracovní pozici jako vy. Jistě, můžete randit i se svým šéfem, ale tyhle vztahy opravdu nedopadají moc dobře. Zvláště to pak platí v případě, kdy je váš nadřízený ženatý.

Chodit s podřízeným však také nemusí být žádná trefa do černého. Muži jsou obvykle chodící ega a chtějí ve vztahu dominovat. Jakmile ale bude muset váš nový objev poslouchat osm hodin denně vaše rozkazy, brzy ho to přestane bavit.

 

 

Zkuste štěstí na diskotéce

Chodíte-li pařit do baru či na diskotéku s kamarádkami, můžete zkusit štěstí třeba tam. Výhodou seznamování se v baru je alkohol. Zábrany se obvykle po pár skleničkách docela rychle vytrácí. Díky tomu se uvolníte a konverzace pak probíhá daleko snáze.

Nesmí se to však s tím alkoholem příliš přehánět. Nejedna slečna odešla z diskotéky s dárečkem ve svém lůně. S trochou snahy a kopou štěstí ale můžete i na takové akci mít kliku a najít si svého pana vysněného. Nebyla byste první ani poslední.

 

 

Moderní seznamka

Velmi populárním způsobem hledání polovičky jsou samozřejmě seznamky. Už dávno nejde o inzeráty v pochybných časopisech, ale o moderní a hlavně efektivní prostředek k nalezení vhodného chlapa.

Ty nejlepší TOP seznamky jsou velice efektivní. Jejich prostřednictvím můžete najít muže svých snů takřka bez námahy. Většinou stačí zadat potřebná data jako věk, výška nebo vzdělání a do několika vteřin se vám na obrazovce ukáží potenciální životní partneři. Pak už stačí své favority jen oslovit.

Je ale pravdou, že seznamek je v současnosti i na českém internetu opravdu halda. Najít tak tu vhodnou může být pro laika poměrně složité. Z toho důvodu je nejlepší navštívit web TopSluzba.cz, kde krom jiného dostanete přístup i k databázi těch nejlepších seznamek u nás, a to včetně slovního hodnocení.

Mějte však na paměti, že valná většina z nich je nějakým způsobem zpoplatněna. Obvykle se však nejedná o žádné horentní sumy. V případě, že si opravdu chcete najít chlapa na celý život, na nějakou tu stovku byste hledět neměla.

 

 

 

2020.09.25 | Lea Kubová | přečteno: 210x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: vztahy . láska seznamka kde se seznámit

 
archiv

Nejzajímavější články

 

NECHYTIL VÁS BĚH, JÓGA ANI PILATES? ZKUSTE VESLOVÁNÍ!

Máte rádi pohyb a chcete se udržovat ve formě, jenže většina tolik oblíbených sportů vám nevyhovuje? Možná vám sporty ja...
 
celý článek | Tereza Nechvílová | 2019.04.14 | přečteno: 3907x

Jídlo jako náhrada lásky

  Známe to všechny. Čokoládou konejšíme bolavé srdce, sladkými koblihami zaháníme pracovní stres a partnersk...
 
celý článek | Beáta Matyášová | 2013.04.26 | přečteno: 12367x

4 důvody, proč vyrazit na dovolenou v obytném voze

Toužíte po nezapomenutelné dovolené? Udělejte své rodině radost a naplánujte jedinečnou cestu napříč zajímavými místy...
 
celý článek | Admin | 2016.03.31 | přečteno: 12937x

Polevy (nejen) na vánoční cukroví

  V čem tkví kouzlo dokonale hladké čokoládové polevy? Přečtěte si triky, jak na ni. Budou se hodit před Ván...
 
celý článek | Admin | 2015.12.21 | přečteno: 13542x
 

Portál pro ženy