newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

Přivítejte jaro s vůněmi od Asombroso

 
Přivítejte jaro s vůněmi od Asombroso

Nezbytným doplňkem jarních dnů je nový parfém. Dopřejte si proto vůni, která podtrhne vaši jedinečnost v tomto nejkrásnějším období roku. Vsaďte na vůně od ikonické značky Asombroso, jejímž autorem je světoznámý návrhář Osmany Laffita. I ve svých vůních se Osmany inspiroval vášnivou energií své rodné Kuby.

 

Ideální pro jarní období je nejnovější vůně The Noble

Pro jaro jsou ideální svěží vůně, které podtrhnou váš osobitý styl.

Dámská vůně The Noble je ovocně-květinová a lehce ovocná a přenese vás do světa přepychu a elegance. Najdete v ní tóny sladkých švestek a broskví, ale také esenci růže, exotické orchideje a magnolie. Vše uzemní afrodiziakální mošus, vanilka a santalové dřevo. Vůně je ztělesněním krásny, ženskosti a smyslnosti.

Pánská vůně The Noble je lehce citrusová s mořskými a dřevitými tóny. Působí jako elektrizující elixír mužské energie, který propůjčí křídla a umožní dosáhnout nepoznaných výšin. Ve vůni najdete svěží mandarinku a grapefruit, vše se snoubí s vášnivou esencí vavřínu a dřevitého quaiac wood. V základní nótě parfému vás pohltí souhra santalového dřeva, mošusu, pačuli a ambry. Vůně je opravdovým zážitkem a identitou odvážného a charismatického muže.

A jak vznikl nejnovější parfém The Noble? „Potřebuji neustále něco tvořit. To je to, co mi dodává energii a přináší radost. Moje parfémy měly vždy velký úspěch. Snažím se, aby každá vůně byla osobitá a samozřejmě jiná než ty předchozí. Dostával jsem stále mnoho dotazů, kdy už konečně bude další vůně. A tak vznikla noblesní a elegantní The Noble,“ vysvětluje sám autor Osmany Laffita.

Doplňte svůj jarní repertoár i o parfémy The Dream a The Black

Další skvělé tipy na obnovu vašeho jarního repertoáru vůní jsou parfémy The Dream a The Black pro muže i ženy.

Dámská vůně The Dream je sladká, ovocně-květinová a dřevitá vůně pro všechny ženy, pro které je život výzvou a radostí. Vůně The Dream pro pány je pak kořenitě-dřevitá, ambrová a mošusová. Je silně návyková a naučí muže znovu snít.

Vůně The Black byly uvedeny na trh v roce 2018 a ihned se staly bestsellerem. Dámská vůně The Black má květinové, dřevité a mošusové tóny a je ideální pro ženu, která si je vědoma své síly, ženskosti a jedinečnosti. Pánská vůně The Black je mužná, okouzlující a rafinovaná a najdete v ní tóny citrusů, pačuli a bergamotu, ale i levanduli a jasmín.

Asombroso ve španělštině znamená úžasný... dechberoucí… A takové jsou i všechny produkty Asombroso. Všechny produkty najdete na webu www.asombroso.cz, parfémy a kosmetiku i v parfumeriích Fann.

 

2024.03.26 | Nina Albertová | přečteno: 316x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: jaro vůně parfémy Asombroso Osmany Laffita

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Zdravé svačiny pro školáky

Správná výživa je zásadní pro udržení zdraví našich dětí. Nedostatek základních živin vede nejen k nemocem, ale může ...
 
celý článek | Vendula Králová | přečteno: 30203x

Pomozme Diakonii zlepšit život potřebným. Každá pomoc se počítá!

Mezi námi žije spousta lidí, ke kterým život nebyl příliš přívětivý. Někteří z nich mají vážné zdravotní potíže, jiní bo...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2020.11.06 | přečteno: 30172x

Venušiny kuličky, aneb jak zpevnit pánevní dno

Možná si říkáte, proč je vůbec potřeba zpevňovat své pánevní dno? Vždyť nepociťujete nic, co by nasvědčovalo problémů...
 
celý článek | Lea Kubová | 2014.07.13 | přečteno: 30224x

Jan Onder – život v tanečním rytmu

Jméno Jan Onder je na poli sportovního tance pojmem, ale tvář tohoto charismatického tanečníka zná i mnoho televizníc...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2015.03.17 | přečteno: 30275x
 

Portál pro ženy