Nepřehlédněte

Cosmopolitan

 
celý článek | Darina Adámková | přečteno: 10091x 2013.12.28

Ložnice vašich snů

 
celý článek | Kateřina Pořízová | přečteno: 9900x 2014.12.08

Jak si vybrat správnou podprsenku?

 
celý článek | Martina Limbergová | přečteno: 10604x 2016.02.27

newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

Deidův Sex jako cesta k Bohu vás pohladí i pohorší

 
Deidův Sex jako cesta k Bohu vás pohladí i pohorší

Pravděpodobně používáte svoji partnerku k tomu, abyste se vzrušil. Líbí se vám, jak se jí uzoučký zadní díl bikin zařezává mezi hýždě. Rajcuje vás, když je oblečená v kůži, když vás bičuje nebo před vámi klečí. Spolehlivě vás rozdráždí její jemné masáže, hebké spodní prádlo a vůně skořice, karamelu a pomeranče. Při sexu pak doženete své vzrušení na pokraj uvolnění a během chvilky intenzivní rozkoše je po všem.

 

Ženy jsou pro vás pravděpodobně nejkrásnější, nejvíc sexy a nejpřitažlivější inspirací v životě. To je fajn. Tak to také funguje; ženy odhalují mužům nádheru existence. Bez žen by byl tenhle život ubohý. Váš vztah s ženskou přitažlivostí však nemusí končit sexuálním vzrušením.

TAK! Potud David Deida a jsem si jista, že už jste dostatečně naladěni a zvědavi, do jakých hloubek může takový vztah mezi mužem a ženou dojít. V nádherných ukázkách ukazuje autor podobu společného splynutí nejen těl, ale i duší, jeho slovy „posvátného milování“.  A všechno nádherně provazuje s tím, co už známe, co jsme možná někdy někde s někým zažili, ale třeba to ještě neuměli pořádně uchopit. Rozděluje knihu do všeobecného vysvětlení  nastoleného tématu, pak se věnuje speciálně ženám v kapitole Pro ni, a potom také mužům v kapitole Pro něj.

Čekejte ale drsnější pojednání….

Velice jsem se na tuhle knihu těšila a první kapitolu jsem se vznášela v hloubkách spirituality, milování a všeho toho áááách, jak to tak David Deida umí. Posléze jsem začala padat do hlubin reality, protože tu odkrývá i fakta, která my ženy neradi vidíme – že muži nemají většinou sex spojen se srdcem apod. Tedy, „neprobuzení“ muži. Ti, kteří už postoupili jaksi dále, to mají, zjednodušeně řečeno, raději stylem jako ženy – tedy milování s láskou. Přesto ten rozdíl mezi přístupem k sexualitě je propastný. Kniha se začala hemžit vulgárními slovy, ale je fakt, že „mrdat život“ je svým způsobem animální a je to i způsob nebo emoce, kterou někdy člověk ve své přirozenosti cítí. Kniha se začala podobat Cestě vášně, kterou David Deida věnoval před lety spíše mužům. Z této knihy tu je pak také rozsáhlá ukázka, takže osobně ji mám zařazenou mezi těmi něžnými a vzletnými knihami od něj, a touto, na můj vkus moc mužskou publikaci. Je jako mezistupeň.

Na druhé čtení je to jiné…

Faktem ale je, že se vyplatí tuto knihu vzít do rukou i podruhé, s odstupem, když pomine první dojem. V těch částech, které mne vždy něčím vadily, jsem později našla hlubší význam nebo si všimla, že jsem tu a tam přehlédla slovíčko, které měnilo význam věty. Jo aháááá, já to  nepochopila! Takže to není kniha pro povrchní soudy….

Dozvíte se kdeco…

Obdivujte jeho humor tak, jak byste si přála, aby on obdivoval vaši krásu.

Tanec, pohyb umožňuje ženám se otevřít, ulevit od stresu.

Muži zase potřebují mít pocit, že něco umí „spravit“, vymezit tomu hranice, aby získali pocit, že věří, že mají pro co růst.

A mnoho dalších. David Deida tu opět zopakoval a jiným způsobem zaobalil to, co už můžeme znát z jeho minulých knih, ale jak vidno, v tomto tématu mezilidských vztahů a sexu je stále co objevovat. Sex jako cesta k Bohu je kniha drsná, něžná, která hladí, ale také nastoluje kruté pravdy.

O autorovi:

David Deida je považován za jednoho z nejpřevratnějších a nejprovokativnějších duchovních učitelů současnosti. Jeho učení a knihy o radikálně praktické spiritualitě hluboce ovlivnily směr našeho duchovního a sexuálního růstu. Jeho knihy byly přeloženy do více než pětadvaceti jazyků a stávají se doporučenou literaturou na univerzitách, workshopech a mužských i ženských skupinách po celém světě. Jako cenný zdroj pro duchovní transformaci a posvátnou sexualitu ho cituje mnoho dalších autorů.  Pořádá také své vlastní workshopy zaměřené na probuzení mysli, těl i srdce. www.deida.info

Mezi jeho předchozí úspěšné tituly patří například: Cesta pravého muže, Cesta nespoutané ženy, Kdy  jde o muže, Intimní splynutí, Prostá pravda, Cesta vášně.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2016, www.synergiepublishing.com

 

2016.09.11 | Renata Petříčková | přečteno: 9811x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: sex osobní rozvoj David Deida psychologie

 
archiv

Nejzajímavější články

 

4 beauty trendy pro jaro 2016

Pomalu přestává mrznout a je čas poohlédnout se po jarních trendech. Podíváme se na 4 trendy v líčení pro jaro 2016, ...
 
celý článek | Barbora Juřeníková | 2016.01.29 | přečteno: 9826x

PROČ POTŘEBUJEME VE SVÉM ŽIVOTĚ RITUÁLY?

Patříte mezi lidi, kteří si každý den po příchodu z práce dopřávají šálek kávy? Nebo nejste celý den spokojeni, pokud si...
 
celý článek | Tereza Nechvílová | 2019.01.27 | přečteno: 281x

Bez hřejivé fleecové mikiny už ani ránu!

S přicházejícím jarem, kdy nás první sluneční paprsky pozvolna začínají lákat k venkovním aktivitám, nastáv...
 
celý článek | Kateřina Pořízová | 2017.02.20 | přečteno: 9654x

Zámek Loučeň rozehřmí rocková smršť

Kdekdo by na barokním zámku očekával koncert Vivaldiho nebo Bacha. Na zámku Loučeň si ale neberou servítky a v pátek ...
 
celý článek | Martina Limbergová | 2014.07.25 | přečteno: 9591x
 

Portál pro ženy