newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

reklama 6 v magazínu pro ženy

Chcete romantickou svatbu? Vsaďte na jednoduchost!

 
Chcete romantickou svatbu? Vsaďte na jednoduchost!

Jste duší romantik a svatby za statisíce vám jsou, jak se říká, proti srsti? To je pochopitelné, ne každý totiž sní o svatbě ze zlata, obrovských princeznovských šatech a přepychové výzdobě a dekoracích. Pokud se tohle týká zrovna vás, tak jste ve správný čas na správném místě. My jsme si totiž pro vás připravili hned několik tipů, jak vystrojit obyčejně neobyčejnou svatbu, i bez vší té „parády“ kolem.

 

Jak naplánovat romantickou svatbu, která vaším hostům vezme dech?

Kouzlo spočívá v přírodě

To, že je příroda kouzelná, jistě všichni víme. Ale pozastavily jste se někdy nad tím, jak magická může být přírodní svatba?

Představte si rozlehlou louku, kolem rybníky, stromy, vy, ženich a svatební hosté. Nebo palouček u lesa obsypaný lučním kvítím. Zámecký park nebo zahrada u domku, kde jste vyrůstaly. K oltáři přijdete bosá za doprovodu ptačího zpěvu.

Zasnily jste se? Při představě takové svatby se totiž ozve romantická duše snad v každé z nás.

Svatba v přírodním stylu však nepředstavuje jen obřad a hostinu pod širým nebem. Naopak můžete využít i prostor, kde romantická atmosféra přímo sálá. Skvělou volbou je využití staršího mlýnu, koňské jízdárny nebo třeba útulné farmy. Fantazii se meze nekladou.

V jednoduchosti je krása

Když už se pustíte do přípravy takové netradiční svatby, měly byste s tím sladit i připravovanou výzdobu. Na internetu je inspirace spousta, za zmínku však stojí vázy na kytky vyrobené ze zavařovaček, jemná světýlka a výzdoba z lučního kvítí. Vše nakonec doladí dekorace ze dřeva, které jen umocní celkový dojem. A to ať už jde o stojany se jmény, dřevěné jmenovky na stůl, vkusný zápich do dortu, rozcestníkové a svatební cedule nebo cokoliv dalšího.

Zdroj obrázku: Kutilkovo.cz / Výrobce dřevěných dekorací

Je taky jasné, že k takové svatbě se nehodí vysoké podpatky a královské šaty. S přehledem si vystačíte s jednoduchými „vílími“ šaty a teniskami či balerínami – v teplých měsících se navíc s obuví nemusíte trápit vůbec.

Navnaďte své hosty od samého začátku

Co by to bylo za přírodní svatbu, kdybyste svým svatebčanům rozesílaly papírové pozvánky s pozlacenými detaily? Připravte je na netradiční styl svatby – jak? Dřevěné svatební oznámení ledasco řekne za vás. Pak už stačí jen vytvořit webovou stránku nebo událost na sociálních sítích, kde svým hostům nastíníte vše ostatní, co potřebují vědět - v jakém duchu se vaše svatba ponese, jaké bude vhodné oblečení nebo jaký svatební dar by vás potěšil.

Samy vidíte, že za svatbu snů nemusíte utratit své celoživotní úspory. I málo stačí k tomu, abyste naplánovaly a zařídily takový den D, na který budou vaši hosté, i vy samy, vzpomínat plní emocí a se slzami v očích.

 

2020.08.24 | Lea Kubová | přečteno: 1158x
 

Poslat článek
Tisk

Štítky: svatba rodina přírodní svatba dekorace

 
archiv

Nejzajímavější články

 

Chcete pěstovat potraviny, které podpoří vaši imunitu? Vsaďte na tyto tři rostliny!

Současná situace nám nedává moc možností, jak trávit čas mimo svůj domov. Spousta z nás kvůli opatřením nechodí ani do p...
 
celý článek | Nina Albertová | 2020.04.20 | přečteno: 1424x

Minidron jako dárek za vysvědčení: Zasloužená odměna i parťák na léto

Letošní rok byl pro školáky obzvláště náročný, dobré výsledky by proto rodiče určitě neměli zapomenout ocenit. Zvlá...
 
celý článek | Admin | 2020.06.27 | přečteno: 1262x

„Nejkrásnější závod ze všech,“ vzpomíná na MS Karla Štěpánová

Léta aktivní cyklistické kariéry může spočítat na prstech jedné ruky, přesto si jednadvacetiletá Karla Štěpánová leto...
 
celý článek | Zuzana Šumlanská | 2012.12.07 | přečteno: 13414x

Získejte správné vánoční naladění, trhy poskytují inspirace mnoho

  Na olomoucké Horní náměstí přicházím ze Ztracené ulice. První na mě zapůsobí všudypřítomná vůně uzeného ma...
 
celý článek | Zuzana Šumlanská | 2012.12.18 | přečteno: 12428x
 

Portál pro ženy