Portál pro ženy - předplatné magazínu pro ženy zdarma

newsletter

Chcete být informování o nových článcích? Přihlašte se k odběru novinek

Magazín pro ženy časopisy pro ženy časopis pro ženy pro ženy portál pro ženy dámský magazín recepty zdravý životní styl hubnutí zdraví tanec sport sex a vztahy cestování gastronomie bydlení
redakce

píšu pro vás

Magazín pro ženy - Jana Burešová

Jméno a příjmení: Jana Burešová
Vzdělání/Zaměstnání: Průvodkyně světem kosmetiky
Kontakt: J.A.N.A.buresova@seznam.cz
Motto: Navštivte moje webové stránky http://janaburesova.cz/.

Všechny mé články
 

Magazín pro ženy - Martina Kysilková

Jméno a příjmení: Martina Kysilková
Vzdělání/Zaměstnání: zdravotník
Kontakt: martina@portalprozeny.cz
Motto: "Žij a nech žít."

Všechny mé články
 

Magazín pro ženy - Beáta Matyášová

Jméno a příjmení: Beáta Matyášová
Vzdělání/Zaměstnání: ČZU v Praze
Kontakt: beata@portalprozeny.cz
Motto: "Každá kostka má šest stran."

Všechny mé články
 

Magazín pro ženy - Eva Štíbrová

Jméno a příjmení: Eva Štíbrová
Vzdělání/Zaměstnání: Mezi knihami
Kontakt: eva@portalprozeny.cz
Motto: Život se podobá knize. Hlupák v ní letmo listuje, moudrý při čtení přemýšlí, protože ví, že ji může číst jen jednou.

Všechny mé články
 

Magazín pro ženy - Klára Hrdá

Jméno a příjmení: Klára Hrdá
Vzdělání/Zaměstnání: Botanička na mateřské dovolené
Kontakt: klara@portalprozeny.cz
Motto: Nikdy se nevzdám...

Všechny mé články
 

Magazín pro ženy - Kateřina Pořízová

Jméno a příjmení: Kateřina Pořízová
Vzdělání/Zaměstnání: Multifunkční žena
Kontakt: katerina.p@portalprozeny.cz
Motto: Rodina - základ, na kterém můžete stavět.

Všechny mé články
 

Magazín pro ženy - Renata Petříčková

Jméno a příjmení: Renata Petříčková
Vzdělání/Zaměstnání:
Kontakt: renata@portalprozeny.cz
Motto:

Všechny mé články
 

Magazín pro ženy - Tereza Zelinková

Jméno a příjmení: Tereza Zelinková
Vzdělání/Zaměstnání: Zdravá výživa
Kontakt: tereza@portalprozeny.cz
Motto: Náš postoj k životu rozhoduje o postoji života k nám

Všechny mé články
 

Magazín pro ženy - Nikol Mohoritová

Jméno a příjmení: Nikol Mohoritová
Vzdělání/Zaměstnání: Zážitková agentura ESENNCE
Kontakt: esennce@email.cz
Motto: "Zážitky jako dárek!"

Všechny mé články
 

Magazín pro ženy - Martina Limbergová

Jméno a příjmení: Martina Limbergová
Vzdělání/Zaměstnání: redaktorka, šéfredaktorka
Kontakt: martina.l@portalprozeny.cz
Motto: "S úsměvem a dobrou náladou jde všechno lépe."

Všechny mé články
 

Magazín pro ženy - Andrea Tomanová

Jméno a příjmení: Andrea Tomanová
Vzdělání/Zaměstnání: Profesionální snílek
Kontakt: andrea.t@portalprozeny.cz
Motto: "Lidé spolu musí mluvit, mají-li se domluvit."

Všechny mé články
 

Magazín pro ženy - Lea Kubová

Jméno a příjmení: Lea Kubová
Vzdělání/Zaměstnání: redaktorka
Kontakt: lea@portalprozeny.cz
Motto: Život bez vzrušení by byl nuda.

Všechny mé články
 

Magazín pro ženy - Mgr. Daniela Krejčí

Jméno a příjmení: Mgr. Daniela Krejčí
Vzdělání/Zaměstnání: UTB Zlín- Sociální pedagogika, nyní FF MU- Český jazyk a literatura
Kontakt: daniela@portalprozeny.cz
Motto: ,,Don´t worry, be happy."

Všechny mé články
 

Magazín pro ženy - Adela Rychtáriková

Jméno a příjmení: Adela Rychtáriková
Vzdělání/Zaměstnání: Studentka Regionální geografie PřF UP v Olomouci
Kontakt: adela.r@portalprozeny.cz
Motto: "Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Všechny mé články
 

Magazín pro ženy - Katka Mikulášková

Jméno a příjmení: Katka Mikulášková
Vzdělání/Zaměstnání: Studentka UJEP Ústí nad Labem, obor geografie-historie
Kontakt: katka.m@portalprozeny.cz
Motto: "I need more space"

Všechny mé články
 

Magazín pro ženy - Petra Zápotočná

Jméno a příjmení: Petra Zápotočná
Vzdělání/Zaměstnání: Studentka sociologie FSS Brno
Kontakt: petra.z@portalprozeny.cz
Motto:

Všechny mé články
 
 
 

Portál pro ženy